SEMPER PARATUS LEGAL HOUSE LLP
email: [email protected] 
mobile: +48 530 585 555 & landline: +44 20 3514 5772

a
! 2700000

Dane w/g Companies Register Activities 2014/15 — Companies House

Spółek LTD zarejestrowanych w Wielkiej Brytanii między 1979 a 2016 rokiem.
a

Dedykowane rozwiązania prawne i informatyczne

Dla wygody naszych Klientów przygotowaliśmy wygodny system system fakturujący CRM, na potrzeby wystawiania faktur, księgowania kosztów i prowadzenia rozliczeń.

Vtiger CRM

Rozbudowany i wygodny panel księowy CRM

a

Wszystko w jednym miejscu i tak jak lubisz już zawsze dostępne na każdym urządzeniu.

| zadowolony użytkownik

a

W Vtiger łatwo ograniczysz dostęp do poufnych danych nieupoważnionym osobom. Rozbudowany system przydzielania uprawnień to gwarancja skupienia się Twoich współpracowników na zadaniach, które do nich należą.

| zadowolony użytkownik

a

By jeszcze bardziej ułatwić swoją pracę możesz zintegrować Vtiger z systemami zewnętrznymi np. do obiegu dokumentów czy księgowymi. Jeszce szybsza i bardziej wydajna praca jest dosłownie na wyciągnięcie ręki.

| zadowolony użytkownik

a

Analizy, raporty, prognozy w jednym miejscu to wszystko co Ci potrzebne, by szybko i wygodnie sparwdzać bieżącą sytuację firmy. Na jej podstawie możesz szybko ocenić wyniki pracy Twoich współpracowników czy podejmować kluczowe decyzje.

| zadowolony użytkownik

a

Vtiger daje Ci możliwości, jakich prawdopodobnie nie znajdziesz w żadnym innym narzędziu tego typu. Z nim już nigdy nie bedziesz musiał używać wielu mało intuicyjnych programów czy przeszukiwać komputera w celu znalezienia jednego numeru telefonu.

| zadowolony użytkownik

a

Gdziekolwiek jesteś możesz mieć stały kontakt ze swoją firmą i klientami. Co jest Ci potrzebne? Jedynie łącze internetowe, które otworzy Ci możliwośc pracy z nawet najdalszych zakątków świata. Z CRM Vtiger zabierzesz pracę tam, gdzie tylko zechcesz bez konieczności przerywania kluczowych procesów bizesowych.

| zadowolony użytkownik